Chiny Zestaw kamer CCTV WiFi producent
Skontaktuj się z nami
Free call

Nowa generacja kamery H.265 WiFi CCTV Wbudowany 15,6-calowy ekran LCD

August 10, 2018

china nowości na temat Nowa generacja kamery H.265 WiFi CCTV Wbudowany 15,6-calowy ekran LCD

Zestawy WIFI NVR przystosowują automatyczny mechanizm generowania haseł, aby zapewnić, że monitorowane wideo nie zostanie podsłuchane, jeśli użyte zostanie hasło domyślne. Jest bardzo prosty w obsłudze i nadaje się do wszystkich rodzajów scen. Zestawy Wi-Fi są lubiane przez większość użytkowników.

Nasza firma Winbo właśnie opracowała nowy projekt kamery CCTV WiFi, która została wbudowana w 15-calowy ekran LCD. I mamy już 12,5-calowy, 10-calowy i 7-calowy już, 15-calowy LCD NVR Kit będzie najważniejszym z następujących lat, ponieważ spełni wiele wymagań klientów. (Nadaje się do szerokiej gamy aplikacji do nadzoru wideo, w tym budynków rządowych i przemysłowych, sklepów, biur, domów i szkół).

cechy

● Rozdzielczość ekranu LCD o wysokiej rozdzielczości do 1920 * 1080.

● Kamery wideo True 4 * 1080P HD IP są wyjątkowo gładkie, noktowizor osiąga do 100ft w ciemności z podwójnym filtrem IR-CUT.

● Bezprzewodowy 4-kanałowy system NVR typu plug and play. Łatwa konfiguracja i samodzielna instalacja. wystarczy podłączyć je do zasilania, aby rozpocząć pracę z technologią AUTO-PAIR.

● Zdalne oglądanie w dowolnym miejscu Anytime. Możesz oglądać kamery zdalnie na smartfonie, iPadzie lub komputerze w dowolnym miejscu i czasie po skonfigurowaniu systemu.

● Alerty ruchu: Natychmiastowe wysyłanie powiadomień po wykryciu ruchu.

Zalety

Połączenie bezprzewodowe, Plug and Play.

Zakończono kodowanie przed wysłaniem towarów. Nie trzeba podłączać przewodów ani konfigurować skomplikowanej konfiguracji, wystarczy podłączyć zasilanie, niż działa. Oszczędza nie tylko czas, ale także pracę i pieniądze.

Dalszy dystans i bardziej stabilny

Wysoko czuły i profesjonalny mikroukład przetwarzający został wyposażony w celu uzyskania wydajnej transmisji. W warunkach wolnej od barier może osiągnąć 100-metrową transmisję bezprzewodową. 360 stopni bez zasięgu sygnału martwego.

Wysoka rozdzielczość nawet w warunkach podświetlenia

Obsługa funkcji BLC i 2MP wysokiej rozdzielczości DWDR, może wyraźnie zachować szczegóły ciemnego miejsca, tłumić prześwietlenie, znacznie poprawić jakość obrazu w środowisku podświetlenia i skutecznie eliminować szum obrazu. Obraz będzie bardziej przejrzysty i gładki.

H.265 / H.265 + Inteligentne kodowanie kompresji

H.265 + to nowa generacja kompresji kodowania wideo. W porównaniu z H.265, oszczędza około 50% pamięci i przepustowości w ramach tej samej definicji. Jednocześnie poprawia się jakość obrazu i oszczędza budżet.

  Wykrywanie ruchu i alarm włamaniowy

Kamera obsługuje funkcję wykrywania ruchu. Gdy obszar detekcji zostanie naruszony, informacje o alarmie zostaną wysłane na telefon komórkowy w odpowiednim czasie, a obraz monitorujący w czasie rzeczywistym będzie mógł być wyświetlany przez telefon w dowolnym momencie.

Zdalne monitorowanie w czasie rzeczywistym przez telefon komórkowy

Pobierz oprogramowanie mobilne "IP PRO 3.0", podgląd w czasie rzeczywistym, odtwarzanie historii, zarządzanie urządzeniami itp., Nic nie jest niemożliwe. Weź telefon komórkowy, sprawdź ekran monitora w dowolnym czasie i miejscu i poczuj niezwykłą satysfakcję z produktów.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość