Chiny Zestaw kamer CCTV WiFi producent
Skontaktuj się z nami
Free call
Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd.

Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo w każdym miejscu.

  • Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd.
  • Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd.
  • Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd.
  • Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd.
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Sprzedawca
marki: SAV, Securlink, IDCam, DIGISEE Ilość pracowników: 100~130
Coroczne wyprzedaże: 1000-1500 Rok założenia: 2006
pc Export: 80% - 90%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd jest zaangażowana w przemysł bezpieczeństwa. Założona w 2006 roku, jest spółką zależną, która działa niezależnie od Winbo, która posiada niezależne marki, takie jak krajowe marki IDCam, DIGISEE i kanadyjskie marki SAV, SecurLink.

Od samego początku firma opiera się na skutecznym i naukowym zarządzaniu szybkim wzrostem, aby stać się wiodącą gałęzią bezpieczeństwa produktów mieszkaniowych i komercyjnych. Głównymi produktami Spółki są kamery, DVR i produkty do budowy domofonów. Produkty te znane są nie tylko ze swojej wyjątkowej jakości i niezawodności, ale również z atrakcyjnego wzornictwa i konkurencyjnych cen, które przyciągają wielu na krajowym rynku.

Obecnie rynek firmy znajduje się w różnych częściach Europy, obu Ameryk, Azji i Chin kontynentalnych. Nasze zagraniczne biuro w Ameryce Północnej zostało założone w 2007 roku w Toronto w Kanadzie. Dzięki dzisiejszym lokalizacjom na światowym rynku możemy zaspokoić potrzeby naszych klientów w dowolnym miejscu na świecie.

Historia
Założona w 2006 roku firma Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd. jest niezależną spółką zależną Winbo Group, która jest wiodącym producentem elektroniki, części komputerowych i produktów zabezpieczających. Nasza firma doświadczyła fenomenalnego wzrostu w tych latach.

Staliśmy się jednym z wiodących dostawców produktów do ochrony budynków mieszkalnych i komercyjnych, takich jak wideodomofony, kamery CCTV, karty DVR i akcesoria. Nasz doskonały system dostaw zapewnia klientom szybkie i wydajne usługi. Dzięki naszemu dedykowanemu i wydajnemu działowi produkcji i kontroli jakości możemy zapewnić klientom wysoką jakość produktów. Podejmujemy niezwykłe kroki, aby osiągnąć zadowolenie klienta.

Nasz wybitny dział badań i rozwoju dokłada wszelkich starań, aby doskonalić procedury produkcji masowej, ulepszać jakość i wydajność produktów oraz zwiększać konkurencyjność naszych produktów i technologii. Ten staranny dział pracuje również nad rozwojem nowej generacji produktów zabezpieczających, które zapewnią naszej firmie utrzymanie się w czołówce branży.

Eksport stanowi prawie 90 procent naszej całkowitej sprzedaży. Nasze główne rynki to Europa, Ameryka Północna, Ameryka Południowa i Bliski Wschód. Założyliśmy nasze pierwsze biuro sprzedaży zamorskiej w Toronto w Kanadzie, aby rozszerzyć nasze rynki globalne na podstawie rynku północnoamerykańskiego.

Mamy szczerą nadzieję nawiązać z Tobą relacje biznesowe. Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany którymś z naszych produktów.

Usługa
Nasza usługa Advantage:


1. Posiadamy własny zespół opracowujący i odznaczający, który zapewnia naszym klientom własne technologiczne i innowacyjne produkty.


2.Dla klientów, którzy mają nowy pomysł na temat niektórych produktów, daj nam znać, możemy zgodnie z twoim pomysłem zapewnić unikalny projekt produktów.


3. Dla każdego klienta, który prześle nam próbki niektórych produktów, zaprojektujemy i opracujemy lepsze na podstawie próbek.


4. Dla każdego klienta wybierzemy najlepszy materiał, a także innowacyjny materiał do ich produktów.


5. Możemy zgodnie z dowolnym wzorem klienta zrobić próbkę dla nich


6. Jesteśmy wielu fabrycznych, fabryka, więc mamy zdolność do masowej produkcji.

Serwis pogwarancyjny:

Nasz zespół roboczy i zespoły sprzedaży mogą zagwarantować szybką i wysoką wydajność obsługi posprzedażnej naszego produktu sprzedawanego na całym świecie.


1,24 godziny wsparcia technicznego online


2.2 lata gwarancji na serwis po sprzedaży

Nasz zespół

  • Manasses

  • Raul

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość