Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo w każdym miejscu.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd.

Certyfikaty
dobra jakość Zestaw kamer IP POE na sprzedaż
dobra jakość Zestaw kamer IP POE na sprzedaż
Opinie klientów
Zamówiłem tysiące zestawów bezprzewodowych NVR zbudowanych na 15-calowym ekranie LCD od Winbo, ma bardzo ładny design, wysoką jakość, stabilny sygnał wifi, nasi klienci bardzo je kochają. Winbo udostępnił nam również aplikację APP i Colour Box bezpłatnie, doceniam ich cierpliwość i dobrą obsługę, mam nadzieję na współpracę z nimi w celu prowadzenia większej działalności w niedalekiej przyszłości.

—— Manasses

Kamery solarne Winbo są niesamowite, pracują stale pod słońcem, nie mają potrzeby samodzielnego ładowania mocy, przedstawiam je większości moich klientów, naprawdę dobry produkt

—— Raul

Winbo oferuje nam system cctv od ponad 10 lat, mamy wszystkie serie produktów takich jak kamera IP, kamera WiFi i NVR, kamera ptz, kamera HD i DVR, akcesoria .etc, pomagają nam zarobić większość rynek w ciągu ostatnich 10 lat, Winbo to dobra firma z dobrymi produktami i doskonałą obsługą.

—— Thompson

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Ponad 100 pracowników, firma w skali ponad 3200㎡, z zaawansowanym wyposażeniem, komfortowym środowiskiem pracy, która jest źródłem profesjonalnych produktów i usług związanych ze zrozumieniem.

 • OEM / ODM

  Usługa OEM obejmuje:

  Nadruk logo

  Pudełko DIY

  DIY Instrukcja

  NVR / XVR Dostosowanie oprogramowania, dostosowywanie aplikacji, takie jak język, GUI .etc

 • R
  Winbo ma silne zespoły R & D z Niemiec, Japonii i Chin. Możemy zaprojektować dla Ciebie nową maszynę z unikalnym oprogramowaniem i obudową Twojej bazy na specjalne życzenie. Mając ponad 50 elit w dziale RD, zapewniamy projekt OEM / ODM dla wielu krajów, takich jak Niemcy, Japonia, Kanada, Meksyk, Hongkong itp.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd.

Tel: 86-755-27889322

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)