Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo w każdym miejscu.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd.

Certyfikaty
dobra jakość Zestaw kamer IP POE na sprzedaż
dobra jakość Zestaw kamer IP POE na sprzedaż
Opinie klientów
Zamówiłem tysiące zestawów bezprzewodowych NVR zbudowanych na 15-calowym ekranie LCD od Winbo, ma bardzo ładny design, wysoką jakość, stabilny sygnał wifi, nasi klienci bardzo je kochają. Winbo udostępnił nam również aplikację APP i Colour Box bezpłatnie, doceniam ich cierpliwość i dobrą obsługę, mam nadzieję na współpracę z nimi w celu prowadzenia większej działalności w niedalekiej przyszłości.

—— Manasses

Kamery solarne Winbo są niesamowite, pracują stale pod słońcem, nie mają potrzeby samodzielnego ładowania mocy, przedstawiam je większości moich klientów, naprawdę dobry produkt

—— Raul

Winbo oferuje nam system cctv od ponad 10 lat, mamy wszystkie serie produktów takich jak kamera IP, kamera WiFi i NVR, kamera ptz, kamera HD i DVR, akcesoria .etc, pomagają nam zarobić większość rynek w ciągu ostatnich 10 lat, Winbo to dobra firma z dobrymi produktami i doskonałą obsługą.

—— Thompson

Im Online Czat teraz

Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd.

1 2 3 4
Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd. Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd. Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd. Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd.
Front Office Pokaż pokój Biuro Dział produkcji

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
marki : SAV, Securlink, IDCam, DIGISEE
Ilość pracowników : 100~130
Coroczne wyprzedaże : 1000-1500
Rok założenia : 2006
pc Export : 80% - 90%

Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd jest zaangażowana w przemysł bezpieczeństwa. Założona w 2006 roku, jest spółką zależną, która działa niezależnie od Winbo, która posiada niezależne marki, takie jak krajowe marki IDCam, DIGISEE i kanadyjskie marki SAV, SecurLink.

Od samego początku firma opiera się na skutecznym i naukowym zarządzaniu szybkim wzrostem, aby stać się wiodącą gałęzią bezpieczeństwa produktów mieszkaniowych i komercyjnych. Głównymi produktami Spółki są kamery, DVR i produkty do budowy domofonów. Produkty te znane są nie tylko ze swojej wyjątkowej jakości i niezawodności, ale również z atrakcyjnego wzornictwa i konkurencyjnych cen, które przyciągają wielu na krajowym rynku.

Obecnie rynek firmy znajduje się w różnych częściach Europy, obu Ameryk, Azji i Chin kontynentalnych. Nasze zagraniczne biuro w Ameryce Północnej zostało założone w 2007 roku w Toronto w Kanadzie. Dzięki dzisiejszym lokalizacjom na światowym rynku możemy zaspokoić potrzeby naszych klientów w dowolnym miejscu na świecie.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Winbo Digital Co., Ltd.

Tel: 86-755-27889322

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)